REIZEN | Ik mis het reisgevoel!

De vakantiefoto’s van afgelopen zomer stonden nog steeds niet op mijn computer. Sinds een weekje wel en stiekem kijk ik elke dag wel even naar die fotomap. Natuurlijk, ik heb er uitgebreid over geblogd en er staat ook een prachtig fotoalbum in de kast, maar toch… die foto’s roepen zoveel heerlijke herinneringen op! En tegelijkertijd ook een beetje heimwee. Ken je dat? Dat je úren naar foto’s kunt kijken en je weer herinnert wat er toen allemaal voor leuks gebeurde en dat je dan denkt: kan ik maar weer terug? Ik heb dat met de foto’s van afgelopen zomer.

Niet dat mijn leven hier niet heerlijk is, hoor. Maar zeg zelf: de situatie op bovenstaande foto of een situatie waarin scripties, afstuderen en ’to do’-lijstjes prioriteit zijn? Ik weet het antwoord wel, dat kan ik je vertellen. Bovenstaande foto maakten we bij de Donau, in Hongarije. En nee, hij is niet bewerkt. (Alleen kleiner gemaakt.) Dit was het uitzicht daar, elke avond. Na een heerlijk diner voor een spotprijs en met nog natte haren van het zwemmen, besloten we snel wat foto’s te maken bij de oever. Zonnestralen op je huid. Hmmmmmm.

O, jongens, ik moet hier echt niet te lang naar kijken, want ik boek zo een vliegticket, hoor! Nog 5 weken stage, Marieke… En dan moet je scriptie ook ingeleverd zijn (argh!). Daarna nog een paar formaliteiten en dan…

Aan welke foto’s hebben jullie de mooiste herinneringen?

Wit - kopie - kopie-001

[dot_recommends]

Follow my blog with Bloglovin

18 thoughts on “REIZEN | Ik mis het reisgevoel!

  1. Prachtige foto. Kan me voorstellen dat je een soort van heimweegevoel hebt. Ik zelf ga nooit op vakantie, maar ik kan heel erg uitkijken naar de drie weken vakantie zonder verplichtingen. Genieten in mijn eigen tuintje. De rust, de ontspanning, het niks moeten. Dat maakt vakantie zo lekker. Als je dan ook nog eens zo’n mooie zonsondergang erbij hebt….. Dat wil wel lukken dan. Geen heimwee hebben, gewoon lekker nagenieten. Sluit je ogen en droom even weg voor een paar minuten. Heerlijk toch?!

  2. Lekker is dat hè? Mensen zeggen altijd: niet teveel foto’s maken op reis, maar genieten. Maar het zijn juist vaak de foto’s die mij nog het langst laten nagenieten… 🙂

    1. Ik vind van niet! Als je van reizen houdt… een ander heeft dat weer met andere dingen, toch?!

  3. Ik heb dat met de Aruba foto’s.. Dat was geen vakantie want ik woonde er een tijd maar voelde wel als vakantie haha!
    En als ik dat zie dan wil ik terug.. en snel! Maar zal nog paar jaar duren aangezien we nu een klein wondertje erbij hebben 😉

  4. Ik heb dat zowel met onze foto’s van Oostenrijk als met Zuid-Frankrijk, beide spreken me enorm aan. Gelukkig hoeven we voor dit jaar ook niet meer zo lang te wachten, nog 10 weken en dan heerlijk naar Hongarije en Oostenrijk!

  5. Oh man, eindelijk tijd om blogs door te lezen. Maar joh, ik weet precies wat je bedoelt. Daarom wil ik ook niet meer terug OMG :’) maar ik weet dat dat moment gaat komen. Maar nu nog niet. *Draait duimpjes*

  6. Mooooooie foto, prachtig uitzocht! Wat maakten jullie ook een onwijs toffe reis door Europa!

    In februari reisde ik een maand lang door het geweldig mooie Nieuw-Zeeland. Ik ben nu bijna een maand thuis, dus ik kijk nog graag terug naar al die prachtige foto’s en haal de mooiste herinneringen op in blogs op mijn site. Zo fijn!

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en Google Privacy Policy en Servicevoorwaarden toepassen.