STOM-LIJSTJE | Over zwarte pieten en de Goliath

Diary5

Meest gebruikte blik deze week

Leuk, hoor, die dankbaarheidslijstjes. En ik geloof ook echt wel dat het iets doet. Maar soms moet je gewoon even je gal spuwen en daarom deel ik eens in de zoveel tijd een STOM-lijstje. En dat die lijstjes toevallig één keer in de maand voorbij komen, is helemáál niet toevallig.

Dit vind ik op dit moment allemaal stom:

  • Stress om school, terwijl ik eigenlijk op schema loop.
  • De Zwarte Pieten discussie.
  • Mevrouw Shepherd van de VN.
  • Het uitruimen van de wasmachine.
  • Pepernoten in augustus. Of september. Of oktober.
  • Dat ik al pepernoten op heb.
  • Dat ik nog steeds mijn fietsband op moet pompen.
  • Dat de postbode altijd pakketjes bezorgt als ik niet thuis ben.
  • Dat ik al twee dagen langs het winkelcentrum wil fietsen voor nieuwe make-up, maar dat ik twee keer dacht: ‘Ik ben te moe, doei.’
  • De hele week gebroken thuis komen door een killing week op school.
  • Dat ik nog geen tijd heb gehad om mijn super coole boek-idee uit te werken.
  • Dat ik niet weet waar ik een blog over moet schrijven.
  • Dat ik al twee jokers op heb deze week.
  • Dat mijn waxinelichtjes alweer op zijn.
  • Aan vier kanten ingeparkeerd staan bij de IJhallen.
  • Anderhalf uur wachten om de Goliath in te mogen bij Walibi en dat dan het karretje vast zit op het hoogste punt en jij dus maar weer uit de rij gaat.
  • De dag erna nog suuuuuuper vol zitten van het wokken.
  • Dat er van alle lekkere dingen zo weinig pure-chocola-varianten zijn. Ik mag geen melkchocolade, snap dat dan, snoep-fabriek-mensen.
  • Dat ik deze week nog geen tijd gehad heb om te sporten.
  • Dat Mark dood is in Bridget Jones (review volgt).

Misschien moet ik maar even stoppen. De boodschap is duidelijk, denk ik. En ja, het is weer bijna de tijd van de maand.

Om het positief af te sluiten nog een filmpje waar ik gisteren héul hard om moest lachen.

Wat vinden jullie stom?

[dot_recommends]

Follow my blog with Bloglovin

12 thoughts on “STOM-LIJSTJE | Over zwarte pieten en de Goliath

  1. Zo fijn, die ‘stom’-lijstjes! We ‘moeten’ bijna dankbaar zijn voor alles waardoor het niet meer goed overkomt (zegt zij die net een ‘blij’-lijstje heeft gespost), maar dit is een fijne afwisseling!

  2. Zo’n lijstje is ook wel eens fijn!
    Ik had gisteren een nare dag, niets liep zoals ik het wilde. Dat was ook stom (: En ja, ook de tijd van de maand… Wat een ’toeval’ weer ja, haha!

  3. haha! Stiekem vind ik stom-lijstjes ook leuk. Mevrouw Shepherd heeft je lijst zelfs gehaald, nou bij mij staat ze er ook op deze week hoor. Veel van je stom-items komen ook voort uit drukte he, er zitten te weinig uren in de dagen…

  4. Haha, ja stom-lijstjes zijn vaak veel leuker. Dat je denkt ‘PRECIES!’;)
    – Dat mijn stagebegeleider veelstevaak zegt: ‘Sorry, I don’t know the word in Englisch..’ AARGHHH :’) –

    1. Ja! 🙁 Ik dacht dat ik dat wel kon zeggen, het was heel erg in het nieuws laatst, namelijk. Stom hè?

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en Google Privacy Policy en Servicevoorwaarden toepassen.