Ook voor onze travel movies was het tijd voor een update nu Mariekevanwoesik.nl 2.0 online staat! Ik wilde jullie meer laten zien dan alleen wat beelden van de hoogtepunten. Mijn nieuwe slogan is niet voor niets Join my adventures! Door de film te presenteren à la de donkerharige Floortje Dessing (mocht ik willen) hoop ik jullie meer mee te kunnen nemen op ons avontuur in Servië. Ik neem jullie mee naar de mooie steden, prachtige natuur, heftige wandelingen en onderonsjes met de locals. Wij vonden Servië fantastisch en hopen jullie net zo enthousiast te kunnen maken door deze film en alle blogs die er nog aankomen!
Ik vond het súper leuk om onze reisfilm op deze manier te maken en ik ben heel benieuwd wat jullie ervan vinden!
Wil je voortaan als eerste mijn nieuwste Youtubefilmpjes zien? Vergeet je dan niet te abonneren op mijn kanaal!
Volg mij op Bloglovin, Twitter, Facebook & Instagram voor dagelijkse updates!
wauw!!! Miek! Dit filmpje is inderdaad heel anders, maar geeft zoveel meer informatie en t is zo leuk om jou te zien presenteren! 😀 super leuk!!! Oh enne wat betreft Servië: wat een onwijs mooi en indrukwekkend land!
Dank je wel!! Super lief 🙂 En Servië is inderdaad prachtig!
Echt wel Floortje Dessing hoor, Mariek! Erg leuke film! De informatie die je vertelt maakt het voor de kijker nog boeiender ! Liefs
Zo lief, dank je wel!! <3
Wat leuk om te zien zo! Je deelt meteen alle info erbij, super handig en ook leuk om zelf te onthouden. Je presenteert ook leuk.
Dank je wel!
Wat is je site mooi geworden! 🙂
Ik vind dat je het hartstikke leuk doet, de informatie die je geeft maakt de video helemaal af, tof!
Super lief, dank je wel!!
Mijn complimenten voor het filmpje! Helemaal leuk zoals je je kijkers meeneemt!
Dit jaar voor het eerst naar Tjechie op vakantie met o.a. een bezoek aan Praag. Daar hoop ik ook veel moois tegen te komen!
Dank je wel! Praag is ook zo leuk! 🙂
Leuk Marieke!! Je kunt het altijd zo enthousiast brengen:D
Ah dank je wel! Ik doe m’n best 🙂
Echt een mooi land, vooral met die trein! En het filmpje is super leuk! Zelfs nu ik het nogmaals kijk.
Dank je wel! 😀 <3
Wat een leuk filmpje hebben jullie ervan gemaakt! Leuk om op deze manier wat van Servië te kunnen zien. Zelf zou het niet mijn keuze zijn om er naar toe te gaan. Trekt mij persoonlijk niet zo. Maar jij bent dan gewoon mijn virtuele online reisgids 😛
Ah wat lief, dank je wel 🙂 Ik ben graag een virtuele reisgids, hoor 😉
Wat een leuke, gaaf en vooral inspirerende reisfilm heb je gemaakt! Echt met de hotspots die je nodig hebt als je naar Servie wilt. Ik zou zeggen; zeker door gaan!
Dank je wel, wat lief! 🙂
Marieke wat is het hier mooi geworden! Wauw! 🙂 En het filmpje had ik gisteren al bekeken maar vond dat ik hier nog even moest zeggen hoe tof die is geworden. Het deed me héél erg denken aan reisprogramma’s op televisie en dat bedoel ik als een zwaar compliment. Heb je ooit een carrière op tv overwogen? 😉
WAT LIEF!! En ja, dat zou ik heel graag willen 🙂
Wow, super mooi filmpje! Erg leuk dat je het ook presenteert. Ga voor ons de hele wereld af en maak voor ieder land zo’n leuk filmpje! 😉
Ik ben in ieder geval helemaal enthousiast om ook naar Servie te gaan.
Super lief! Wat fijn om te horen!
Ja erg leuk!, ik dacht eerst 7 min veel te lang maar je maakt het lekker afwisselend en veel informatie.
Ah dank je wel! Mooi compliment 🙂
Je doet het echt heel tof! Het doet me inderdaad een beetje denken aan 3 op Reis. Geen zin in een carrière switch? 😉
Jawel hoor! 🙂 Dank je wel, lief!
Wauw, Marieke, je bent de nieuwe Floortje Dessing wat mij betreft. Super gave video!
Wat super lief, dank je wel!!!