Marokko
Alweer het derde artikel van een nieuwe serie op Mariekevanwoesik.nl: van Afrika tot in Amerika. In deze serie ga ik elke keer een deel van de wereld af om te schrijven over wat ik allemaal nog wil zien. Want er zijn nog zóveel plekjes om te ontdekken in de wereld. Eerder verschenen al Europa en Azië en vandaag is het tijd voor Afrika!
Waar ben ik al geweest?
Ik ben pas één keer in Afrika geweest en wel naar…
Marokko
Waar wil ik sowieso nog een keer naartoe?
Marokko!
In 2010 maakte ik een tiendaagse reis door Marokko met mijn toenmalige vriend. Ik vond het land práchtig en schreef er dan ook een heel enthousiast reisverhaal over. Maar Geert moet het ook zien en ik wil nog wel eens terug, hoor. Geen probleem.
Foto: Brian Snelson
Waar wil ik nog naartoe?
Zuid-Afrika
Zuid-Afrika staat met stip op één van landen die ik nog wil bezoeken in Afrika. Die natuuuuuur! Ik wil olifanten kijken en een safari maken. Zuid-Afrika lijkt me práchtig!
Madagascar
Madagascar lijkt me ook een mágisch eiland, met bijzondere diersoorten en prachtige natuur.
Kaapverdië
Kaapverdië is een relatief goedkoop land én het is er veilig. De prachtige natuur smeekt om een bezoekje van ons! Kijk de aflevering van 3 op reis maar terug!
Egypte
Eens wil ik toch ook de prachtige piramides gezien hebben. Jammer dat het er nu niet zo veilig is.
Ben jij al eens in Afrika geweest? Nog aanraders?
Het plaatje bij Madagascar is niet zichtbaar, omdat een plug-in vereist is.
Ik wil ook echt een keer naar Afrika!!!! Dat lijkt me zooo gaaf 😀
Mij oooook!
Ghana natuurlijk!
Daar ga ik ook maar eens een 3opreisje van kijken 🙂
Ik wil heel graag naar Madagaskar, Zuid-Afrika en Marokko 🙂 eigenlijk de landen die jij noemt dus :p Verder lijkt Kenia me ook heel vet, Kaapverdië en Tunesië ook trouwens.. En de Seycellen, dat is ech het paradijs denk ik 🙂
Jaaaa, ik wil ook ooit nog een keer op safari!